14RA-CBSA-3.25X5.25X0.13
Part Number:
14RA-CBSA-3.25X5.25X0.13
Description:
RF SHIELD 3.25" X 5.25" T/H
Height - Overall :
0.130" (3.30mm)
Length - Overall :
5.250" (133.35mm)
Width - Overall :
3.250" (82.55mm)