14-CBSA-3.5X4.5X0.13
Part Number:
14-CBSA-3.5X4.5X0.13
Description:
RF SHIELD 3.5" X 4.5" T/H
Height - Overall :
0.130" (3.30mm)
Length - Overall :
4.500" (114.30mm)
Width - Overall :
3.500" (88.90mm)