14RA-CBSA-3.25X4.75X0.13
Part Number:
14RA-CBSA-3.25X4.75X0.13
Description:
RF SHIELD 3.25" X 4.75" T/H
Height - Overall :
0.130" (3.30mm)
Length - Overall :
4.750" (120.65mm)
Width - Overall :
3.250" (82.55mm)