42-CBSA-2.0X3.5X0.4
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Part Number:
42-CBSA-2.0X3.5X0.4
Category:
RF Shields
Description:
RF SHIELD 2" X 3.5" THROUGH HOLE
Manufacturer :
Leader Tech Inc.
Category :
RF Shields
Height - Overall :
0.400" (10.16mm)
Length - Overall :
3.500" (88.90mm)
Mounting Type :
Through Hole
Product Status :
Active
Type :
Shield, 2-Piece
Ventilation :
Non-Vented
Width - Overall :
2.000" (50.80mm)