14RA-CBSA-3.5X3.75X0.13
Part Number:
14RA-CBSA-3.5X3.75X0.13
Description:
RF SHIELD 3.5" X 3.75" T/H
Height - Overall :
0.130" (3.30mm)
Length - Overall :
3.750" (95.25mm)
Width - Overall :
3.500" (88.90mm)