21M-CBSA-2.5X3.5X0.225
Part Number:
21M-CBSA-2.5X3.5X0.225
Description:
RF SHIELD 2.5" X 3.5" SMD T/H
Height - Overall :
0.225" (5.72mm)
Length - Overall :
3.500" (88.90mm)
Width - Overall :
2.500" (63.50mm)