10-CBSA-2.0X3.5X0.13
Part Number:
10-CBSA-2.0X3.5X0.13
Description:
RF SHIELD 2" X 3.5" SMD
Height - Overall :
0.130" (3.30mm)
Length - Overall :
3.500" (88.90mm)
Width - Overall :
2.000" (50.80mm)