14RA-CBSA-2.0X4.0X0.13
Part Number:
14RA-CBSA-2.0X4.0X0.13
Description:
RF SHIELD 2" X 4" THROUGH HOLE
Height - Overall :
0.130" (3.30mm)
Length - Overall :
4.000" (101.60mm)
Width - Overall :
2.000" (50.80mm)