10-CBSA-1.5X4.0X0.13
Part Number:
10-CBSA-1.5X4.0X0.13
Description:
RF SHIELD 1.5" X 4" SMD
Height - Overall :
0.130" (3.30mm)
Length - Overall :
4.000" (101.60mm)
Width - Overall :
1.500" (38.10mm)