21M-CBSA-1.75X3.5X0.225
Part Number:
21M-CBSA-1.75X3.5X0.225
Description:
RF SHIELD 1.75" X 3.5" SMD T/H
Height - Overall :
0.225" (5.72mm)
Length - Overall :
3.500" (88.90mm)
Width - Overall :
1.750" (44.45mm)