10-CBSA-2.0X2.0X0.13
Part Number:
10-CBSA-2.0X2.0X0.13
Description:
RF SHIELD 2" X 2" SURFACE MOUNT
Height - Overall :
0.130" (3.30mm)
Length - Overall :
2.000" (50.80mm)
Width - Overall :
2.000" (50.80mm)