14RA-CBSA-0.75X4.0X0.13
Part Number:
14RA-CBSA-0.75X4.0X0.13
Description:
RF SHIELD 0.75" X 4" T/H
Height - Overall :
0.130" (3.30mm)
Length - Overall :
4.000" (101.60mm)
Width - Overall :
0.750" (19.05mm)