21M-CBSA-1.5X4.0X0.225
Part Number:
21M-CBSA-1.5X4.0X0.225
Description:
RF SHIELD 1.5" X 4" SMD T/H
Height - Overall :
0.225" (5.72mm)
Length - Overall :
4.000" (101.60mm)
Width - Overall :
1.500" (38.10mm)