14-CBSA-1.0X2.5X0.13
Part Number:
14-CBSA-1.0X2.5X0.13
Description:
RF SHIELD 1" X 2.5" THROUGH HOLE
Height - Overall :
0.130" (3.30mm)
Length - Overall :
2.500" (63.50mm)
Width - Overall :
1.000" (25.40mm)