84-CBSAP-2.75X4.0X0.8
Part Number:
84-CBSAP-2.75X4.0X0.8
Description:
RF SHIELD 2.75" X 4" T/H
Height - Overall :
0.800" (20.32mm)
Length - Overall :
4.000" (101.60mm)
Width - Overall :
2.750" (69.85mm)