49-CBSA-4.75X6.0X0.4
Part Number:
49-CBSA-4.75X6.0X0.4
Description:
RF SHIELD 4.75" X 6" T/H
Height - Overall :
0.400" (10.16mm)
Length - Overall :
6.000" (152.40mm)
Width - Overall :
4.750" (120.65mm)