24-CBSA-5.5X6.0X0.2
Part Number:
24-CBSA-5.5X6.0X0.2
Description:
RF SHIELD 5.5" X 6" SMD T/H
Height - Overall :
0.200" (5.08mm)
Length - Overall :
6.000" (152.40mm)
Mounting Type :
Surface Mount, Through Hole
Ventilation :
Non-Vented
Width - Overall :
5.500" (139.70mm)