24-CBSA-5.5X5.75X0.2
Part Number:
24-CBSA-5.5X5.75X0.2
Description:
RF SHIELD 5.5" X 5.75" SMD T/H
Height - Overall :
0.200" (5.08mm)
Length - Overall :
5.750" (146.05mm)
Mounting Type :
Surface Mount, Through Hole
Width - Overall :
5.500" (139.70mm)