54-CBSA-5.5X5.5X0.5
Part Number:
54-CBSA-5.5X5.5X0.5
Description:
RF SHIELD 5.5" X 5.5" T/H
Height - Overall :
0.500" (12.70mm)
Length - Overall :
5.500" (139.70mm)
Width - Overall :
5.500" (139.70mm)