48-CBSA-5.0X6.0X0.4
Part Number:
48-CBSA-5.0X6.0X0.4
Description:
RF SHIELD 5" X 6" THROUGH HOLE
Height - Overall :
0.400" (10.16mm)
Length - Overall :
6.000" (152.40mm)
Width - Overall :
5.000" (127.00mm)