48-CBSA-3.75X5.75X0.4
Part Number:
48-CBSA-3.75X5.75X0.4
Description:
RF SHIELD 3.75" X 5.75" T/H
Height - Overall :
0.400" (10.16mm)
Length - Overall :
5.750" (146.05mm)
Width - Overall :
3.750" (95.25mm)