29-CBSA-5.0X5.25X0.2
Part Number:
29-CBSA-5.0X5.25X0.2
Description:
RF SHIELD 5" X 5.25" SMD T/H
Height - Overall :
0.200" (5.08mm)
Length - Overall :
5.250" (133.35mm)
Width - Overall :
5.000" (127.00mm)