54-CBSA-3.25X6.0X0.5
Part Number:
54-CBSA-3.25X6.0X0.5
Description:
RF SHIELD 3.25" X 6" T/H
Height - Overall :
0.500" (12.70mm)
Length - Overall :
6.000" (152.40mm)
Width - Overall :
3.250" (82.55mm)