44-CBSA-4.5X5.5X0.4
Part Number:
44-CBSA-4.5X5.5X0.4
Description:
RF SHIELD 4.5" X 5.5" T/H
Height - Overall :
0.400" (10.16mm)
Length - Overall :
5.500" (139.70mm)
Width - Overall :
4.500" (114.30mm)