40-CBSA-3.75X5.25X0.4
Part Number:
40-CBSA-3.75X5.25X0.4
Description:
RF SHIELD 3.75" X 5.25" SMD
Height - Overall :
0.400" (10.16mm)
Length - Overall :
5.250" (133.35mm)
Width - Overall :
3.750" (95.25mm)