55-CBSA-4.0X6.0X0.5
Part Number:
55-CBSA-4.0X6.0X0.5
Description:
RF SHIELD 4" X 6" THROUGH HOLE
Height - Overall :
0.500" (12.70mm)
Length - Overall :
6.000" (152.40mm)
Width - Overall :
4.000" (101.60mm)