29-CBSA-4.0X6.0X0.2
Part Number:
29-CBSA-4.0X6.0X0.2
Description:
RF SHIELD 4" X 6" SMD T/H
Height - Overall :
0.200" (5.08mm)
Length - Overall :
6.000" (152.40mm)
Width - Overall :
4.000" (101.60mm)