53-CBSA-3.0X5.75X0.5
Part Number:
53-CBSA-3.0X5.75X0.5
Description:
RF SHIELD 3" X 5.75" T/H
Height - Overall :
0.500" (12.70mm)
Length - Overall :
5.750" (146.05mm)
Width - Overall :
3.000" (76.20mm)