47-CBSA-2.75X6.0X0.4
Part Number:
47-CBSA-2.75X6.0X0.4
Description:
RF SHIELD 2.75" X 6" T/H
Height - Overall :
0.400" (10.16mm)
Length - Overall :
6.000" (152.40mm)
Width - Overall :
2.750" (69.85mm)