53-CBSA-4.0X4.25X0.5
Part Number:
53-CBSA-4.0X4.25X0.5
Description:
RF SHIELD 4" X 4.25" T/H
Height - Overall :
0.500" (12.70mm)
Length - Overall :
4.250" (107.95mm)
Width - Overall :
4.000" (101.60mm)