58-CBSA-3.75X4.5X0.5
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Part Number:
58-CBSA-3.75X4.5X0.5
Category:
RF Shields
Description:
RF SHIELD 3.75" X 4.5" T/H
Manufacturer :
Leader Tech Inc.
Category :
RF Shields
Height - Overall :
0.500" (12.70mm)
Length - Overall :
4.500" (114.30mm)
Mounting Type :
Through Hole
Product Status :
Active
Type :
Shield, 2-Piece
Ventilation :
Non-Vented
Width - Overall :
3.750" (95.25mm)