24S-CBSA-2.75X5.5X0.2
Part Number:
24S-CBSA-2.75X5.5X0.2
Description:
RF SHIELD 2.75" X 5.5" SMD T/H
Height - Overall :
0.200" (5.08mm)
Length - Overall :
5.500" (139.70mm)
Width - Overall :
2.750" (69.85mm)