29-CBSA-3.75X5.75X0.2
Part Number:
29-CBSA-3.75X5.75X0.2
Description:
RF SHIELD 3.75" X 5.75" SMD T/H
Height - Overall :
0.200" (5.08mm)
Length - Overall :
5.750" (146.05mm)
Width - Overall :
3.750" (95.25mm)