57-CBSA-2.25X6.0X0.5
Part Number:
57-CBSA-2.25X6.0X0.5
Description:
RF SHIELD 2.25" X 6" T/H
Height - Overall :
0.500" (12.70mm)
Length - Overall :
6.000" (152.40mm)
Width - Overall :
2.250" (57.15mm)