48-CBSA-2.75X5.25X0.4
Part Number:
48-CBSA-2.75X5.25X0.4
Description:
RF SHIELD 2.75" X 5.25" T/H
Height - Overall :
0.400" (10.16mm)
Length - Overall :
5.250" (133.35mm)
Width - Overall :
2.750" (69.85mm)