42-CBSA-2.25X5.75X0.4
Part Number:
42-CBSA-2.25X5.75X0.4
Description:
RF SHIELD 2.25" X 5.75" T/H
Height - Overall :
0.400" (10.16mm)
Length - Overall :
5.750" (146.05mm)
Width - Overall :
2.250" (57.15mm)