53A-CBSA-2.5X5.25X0.5
Part Number:
53A-CBSA-2.5X5.25X0.5
Description:
RF SHIELD 2.5" X 5.25" T/H
Height - Overall :
0.500" (12.70mm)
Length - Overall :
5.250" (133.35mm)
Width - Overall :
2.500" (63.50mm)