52NN-CBSA-2.75X4.75X0.5
Part Number:
52NN-CBSA-2.75X4.75X0.5
Description:
RF SHIELD 2.75" X 4.75" T/H
Height - Overall :
0.500" (12.70mm)
Length - Overall :
4.750" (120.65mm)
Width - Overall :
2.750" (69.85mm)