57-CBSA-4.0X4.5X0.5
Part Number:
57-CBSA-4.0X4.5X0.5
Description:
RF SHIELD 4" X 4.5" THROUGH HOLE
Height - Overall :
0.500" (12.70mm)
Length - Overall :
4.500" (114.30mm)
Width - Overall :
4.000" (101.60mm)