56-CBSA-3.5X5.0X0.5
Part Number:
56-CBSA-3.5X5.0X0.5
Description:
RF SHIELD 3.5" X 5" THROUGH HOLE
Height - Overall :
0.500" (12.70mm)
Length - Overall :
5.000" (127.00mm)
Width - Overall :
3.500" (88.90mm)