49L-CBSA-4.0X4.5X0.4
Part Number:
49L-CBSA-4.0X4.5X0.4
Description:
RF SHIELD 4" X 4.5" THROUGH HOLE
Height - Overall :
0.400" (10.16mm)
Length - Overall :
4.500" (114.30mm)
Width - Overall :
4.000" (101.60mm)