29-CBSA-3.5X5.0X0.2
Part Number:
29-CBSA-3.5X5.0X0.2
Description:
RF SHIELD 3.5" X 5" SMD T/H
Height - Overall :
0.200" (5.08mm)
Length - Overall :
5.000" (127.00mm)
Width - Overall :
3.500" (88.90mm)