55-CBSA-1.75X5.75X0.5
Part Number:
55-CBSA-1.75X5.75X0.5
Description:
RF SHIELD 1.75" X 5.75" T/H
Height - Overall :
0.500" (12.70mm)
Length - Overall :
5.750" (146.05mm)
Width - Overall :
1.750" (44.45mm)