49-CBSA-3.5X3.75X0.4
Part Number:
49-CBSA-3.5X3.75X0.4
Description:
RF SHIELD 3.5" X 3.75" T/H
Height - Overall :
0.400" (10.16mm)
Length - Overall :
3.750" (95.25mm)
Width - Overall :
3.500" (88.90mm)