50-CBSA-2.75X4.5X0.5
Part Number:
50-CBSA-2.75X4.5X0.5
Description:
RF SHIELD 2.75" X 4.5" SMD
Height - Overall :
0.500" (12.70mm)
Length - Overall :
4.500" (114.30mm)
Width - Overall :
2.750" (69.85mm)