44-CBSA-2.75X4.25X0.4
Part Number:
44-CBSA-2.75X4.25X0.4
Description:
RF SHIELD 2.75" X 4.25" T/H
Height - Overall :
0.400" (10.16mm)
Length - Overall :
4.250" (107.95mm)
Width - Overall :
2.750" (69.85mm)