40-CBSA-3.0X3.75X0.4
Part Number:
40-CBSA-3.0X3.75X0.4
Description:
RF SHIELD 3" X 3.75" SMD
Height - Overall :
0.400" (10.16mm)
Length - Overall :
3.750" (95.25mm)
Width - Overall :
3.000" (76.20mm)