57-CBSA-2.75X4.0X0.5
Part Number:
57-CBSA-2.75X4.0X0.5
Description:
RF SHIELD 2.75" X 4" T/H
Height - Overall :
0.500" (12.70mm)
Length - Overall :
4.000" (101.60mm)
Width - Overall :
2.750" (69.85mm)