88-CBSA-2.75X4.5X0.8
Part Number:
88-CBSA-2.75X4.5X0.8
Description:
RF SHIELD 2.75" X 4.5" T/H
Height - Overall :
0.800" (20.32mm)
Length - Overall :
4.500" (114.30mm)
Width - Overall :
2.750" (69.85mm)