88-CBSA-2.0X3.75X0.8
Part Number:
88-CBSA-2.0X3.75X0.8
Description:
RF SHIELD 2" X 3.75" T/H
Height - Overall :
0.800" (20.32mm)
Length - Overall :
3.750" (95.25mm)
Width - Overall :
2.000" (50.80mm)